054-4380384

קצת עלינו

 

 

"ויצמן עמרם נגרות אומן", נגרייה המייצרת עבודות ברמה הגבוהה ביותר. מתמחה בייצור עבודות מול אדריכלים ומספקת שירותים ללקוחות עסקיים ופרטיים. המקצועיות והידע הנצברים ניכרים באיכות העבודות, תשומת הלב לפרטים, ויחס אישי לכל פרוייקט. זאת, מהמפגש הראשוני מול הלקוח.

כיצד נולדה הנגרייה שלנו?

בשנת 1961 התחלנו כנגרייה קטנה בשכונת "נווה צדק" בעיר תל אביב יפו. עם השנים, בעל הנגרייה עמרם ויצמן שעבורו העבודה היא עשייה אומנותית, החליט על מעבר לנגרייה גדולה יותר וכיום היא ממוקמת בעיר חולון. אנו בניו של עמרם שותפים לעשייה ולחוויה המשפחתית. אנו פועלים על ערכי מקצוע של אדיבות, מקצועיות ואיכות. בנגרייה שלנו תקבלו מענה אישי לכל רעיון או הצעה שיש בתחום הנגרות. אנו מספקים לכלל לקוחותינו תשומת לב מירבית הכוללת איכות ומקצועיות.

למה לבחור בנו?

אמינות אצלנו היא מעל לכל. אנו מייצרים את העבודות על הצד הטוב ביותר, ברמה הגבוהה ביותר לכלל הלקוחות, פרטיים ועסקיים כאחד. זאת, עם מכונות חדשניות וחומרי הגלם האיכותיים בארץ. בנוסף, אחד היתרונות העיקריים שלנו הוא הרצון להתאים כל רהיט ללקוח עד הפרט הקטן ביותר לשביעות רצונו. הרצון, האדיבות ורמת איכות העבודה שלנו הופכת אותנו לאחת הנגריות הטובות ביותר בארץ.